<тризуб>

Всеукраїнський конкурс

до Дня Європи

Про нас

Подія - Всеукраїнський конкурс до Дня Європи є однією з багатьох волонтерських подій впроваджуваних у межах Національного Фестивалю "Код Нації".


Авторами та Національними організаторами фестивалю є молодіжна громадська організація "Молоде Покоління" та благодійний фонд "Відсоток Небайдужих". Оскільки вищезгадані юридичні особи є неприбутковими, всі заходи у рамках Національного Фестивалю "Код Нації" є некомерційними. 


Весь прибуток, що отримується у рамках цієї чи будь-якої іншої події у рамках Національного Фестивалю "Код Нації" передається і передаватиметься на підтримку ЗСУ та українського народу. 


Проєкт передбачає збір коштів на суму 250 000₴ (двісті п'ятдесят тисяч грн 00 копійок), обмежений лише часом впровадження (з 01 травня 2024 року по 31 червня 2024 року). Усі кошти, що надійдуть у вигляді пожертв на впровадження цієї благодійної ініціативи будуть передані на закриття запиту щодо купівлі пікапу (усі звіти і етапи збору висвітліюються на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах, покликання в розділі Контакти).


У разі не реалізації проєкту або за наявності залишків кошти будуть направлені на закупівлю медикаментів/амуніції/інших товарів, відповідно до запитів військових частин до Організатора. Про такі випадки усі учасники можуть дізнатися на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Умови доставки та повернення

Відповідно до Договору публічної оферти, Послуга вважається наданою з моменту виконання Організатором всіх дій, передбачених таким договором та Положенням. Тобто з моменту оприлюднення Організаторами події результатів Конкурсу, послуга вважається наданою та не може підлягати поверненню. Публікація результатів Конкурсу відбувається на умовах, що передбачені Договором публічної оферти та Положенням. Повернення пожертвування неможливе, оскільки передані кошти Організатору є безповоротною фінансовою допомгою на впровадження цього благодійного проєкту.